Co to jest ABEC-7 oraz w jakim miejscu się używa taki system?

Wszyscy wiemy, że przebywanie na świeżym powietrzu przynosi ze sobą same korzyści. Jeżeli poza tym będziemy wtedy robić jakieś ćwiczenia fizyczne, to z pewnością odwdzięczy się to nam dobrym zdrowiem.

plecak

Autor: Carson Cap
Źródło: http://www.flickr.com
rolki

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co ciekawe, nie musimy nawet biegać ani jeździć na rowerze, aby ruszać się dosyć szybko po pewnym deptaku czy bulwarze.
Niezwykle popularne od jakiegoś czasu są zwykłe pozornie rolki, jakie jednak przeżywają aktualnie drugą młodość. Jest tak ze względu zastosowania do ich budowy znacznie nowocześniejszych części. Zaliczają się do nich bardzo lekka oraz wytrzymała półmiękka skorupka z poliwęglanu, dubeltowa pianka wyściełająca środek buta Double Foam czy też bardzo trwały poliwęglanowy hamulec (szeroka oferta). U dowolnego twórcy znajduje się on tylko przy prawym bucie, jednak można bez najmniejszego kłopotu przełożyć go do buta lewego. Ponadto istnieje tzw. system Trust Fit, który idealnie dopasowuje but do stopy.
Innowacyjne rolki mogłyby być wyposażone w łożyska ABEC-7, jakie zapewniają profesjonalny ruch poszczególnych stworzonych z lateksu kółek. Są one zamocowane do niezwykle delikatnej, ale wytrzymałej zarazem stworzonej z aluminium płozy. Jak by nie patrzeć, jazda na rolkach również mogłaby być męcząca fizycznie, a więc może wywoływać wydzielanie potu, z tego też powodu innowacyjne rolki mogłyby zostać zaopatrzone w zaawansowany rodzaj wentylacji. Warto również dodać, że rolki posiadają regulowany wymiar wkładki.

Jeśli chodzi o kolor rolek, to dostępnych jest dużo różnych wersji, jednak dowolna jest bardzo atrakcyjna dla oka. Więc mogą być niebieskie, bordowe czy zielone. Istnieje też podział na rolki dla kobiet i męskie.