Co możemy poprawić w wyglądzie z użyciem lasera CO2?

Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje różne zabiegi z użyciem lasera, które pozwalają pozbyć się kompleksów i przywrócić skórze estetyczny wygląd. Do jakich zabiegów stosuje się laser frakcyjny CO2? Jak działa i jakich efektów można się po nim spodziewać? Przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat.

usług

Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Do czego wykorzystuje się laser CO2?
Z użyciem lasera frakcyjnego CO2 wykonuje się rozmaite zabiegi medycyny estetycznej. Zazwyczaj ten laser stosowany jest, aby poprawić wygląd skóry, zależnie od pożądanych efektów: zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, niwelować zmarszczki, poprawić jędrność oraz elastyczność skóry, zlikwidować rozstępy, usunąć przebarwienia skórne.
laser co2 katowice

Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com
Jak oddziałowuje na skórę laser frakcyjny CO2?
szampon

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie zabiegu z wykorzystaniem lasera, wiązka emitowanej energii oddziałowuje na skórę tworząc pewnego rodzaju siatkę „miniranek”.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w linku? To oczywiście zbliżona tematyka, zatem z pewnością także bardzo Cię zaciekawi!

Laser zachowuje wyspy nieuszkodzonej skóry, dzięki temu regeneracja przebiega wyjątkowo szybko. Ból jaki może odczuwać pacjent w trakcie zabiegu jest duży, gdyż wcześniej skóra znieczulana jest specjalnym kremem – dodatkowe informacje. Zabieg trwa ok. 30 minut, jednak dokładny czas jego trwania zależy od wielkości obszaru skóry jaki poddawany jest zabiegowi. Po zabiegu skórę chłodzi się, by zminimalizować dyskomfort związany z oparzeniem. Na pierwsze widoczne efekty zabiegu trzeba poczekać min.

Na tej stronie opublikowano absorbujące informacje, jednak sprawdź także pozostałe tematyczne wątki (http://www.sklep.labempire.com.pl/mini-incubator-230v,3,12229,731), gdyż one również zapewne Cię zaciekawią.

tydzień. W niektórych przypadkach, takich jak głębokie zmarszczki bądź blizny, wymagane jest kilkakrotne powtórzenie zabiegu. Jeśli interesuje kogoś więcej informacji odnośnie tego jak działa laser CO2 Katowice są miastem, w którym bez trudu znaleźć można odpowiednią klinikę medycyny estetycznej.

Zanim zapiszemy się na zabieg, konieczna jest konsultacja z lekarzem, który musi ustalić czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu i jaki będzie przebieg laseroterapii. Lekarz powinien także ustalić jak pacjent ma przygotować się do zaplanowanego zabiegu.